Jongerendebat in de Zon

3 maart 2018

 

Op vrijdagavond 2 maart was het jongerendebat in de Zon. Hier ging ons kandidaat raadslid Martijn van Wensveen het debat aan.

De volgende onderwerpen kwamen aan bod:

  • Coffeeshops: Als PvdA staan wij open voor de verkoop van softdrugs in onze gemeente. Een coffeeshop zal de kofferbakverkoop de kop indrukken, waardoor het gebruik uit de anonimiteit gehaald kan worden. Zo kunnen overmatige gebruikers sneller worden geholpen.
  • Jongerenwoningen: Er moeten betaalbare huur- en koopwoningen komen voor jongeren in onze gemeente. Starterswoningen van 2 ton zijn niet de oplossing. Arbeidsmigranten die verblijven in het centrum zitten in woningen voor jongeren. Voor de arbeidsmigranten kan een andere oplossing gevonden worden, buiten het centrum. Zo komt er meer plek voor jongeren vrij. Ook blijft de starterslening behouden.
  • Zondagsopening: Laten we de winkeltijden in onze gemeente loslaten. Elke ondernemer kan prima zelf beslissen wanneer hij open gaat en niet alleen de grote supermarkten zijn dan open.

Heb je nog verdere vragen voor onze kandidaat raadsleden? Stuur ze een mailtje of spreek ze een keer aan!